DeWalt vysokotlaková hadica gumová 20m DXCMH20E
Obj. číslo DXCMH20E
Záruka 2 roky
Vernostné body získate 41 bodov
Dostupnosť 3 dni
Typ produktu štandardný tovar
Dostupný typ dopravy pre tento produkt Čas doručenia
Popis produktu
Vysokotlaková hadica gumová 20m.
Vnútorný priemer: 8mm.
Vonkajší priemer: 12mm.
Max. tlak: 20 bar/290PSI.